Privatumo politika

Ši privatumo politika aprašo, kaip jūsų asmeninė informacija yra renkama, naudojama ir ja dalijamasi, kai lankotės www.vapc.lt (toliau – “Svetainė”).

Asmeninė informacija, kurią mes renkame

Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant Svetainę, renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte, kad patektumėte į Svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs naudojatės Svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname “Įrenginio informacija”.

Informaciją apie įrenginius renkame naudodami šias technologijas:

– “Slapukai” – tai duomenų failai, kurie yra įrašomi jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai turi unikalų anoniminį identifikatorių.

– “Įrašų bylos” seka svetainės veiksmus ir renka vartotojų duomenis įskaitant naršyklės tipą, nuorodų / išeities puslapius ir datos / laiko žymes.

Be to, kai pateikiate užklausą pasinaudoję svetainėje esančia kontaktine forma, mes renkame iš jūsų tam tikrą informaciją: jūsų vardą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Mygtuko „Siųsti“ paspaudimą mes laikome sutikimu naudotis jūsų asmenine informacija žemiau pateiktais tikslais. Šią informaciją mes vadiname “Užsakymo informacija”.

Kai privatumo politikoje mes kalbame apie “Asmeninę informaciją”, mes kalbame tiek apie informaciją apie įrenginį, tiek apie užsakymo informaciją.

Kaip naudojame Jūsų asmeninę informaciją?

Mes naudojame Užsakymo informaciją, kad įvykdytume bet kokias užklausas, pateiktas per Svetainę (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, siuntimo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą).

Be to, mes naudojame šią Užsakymo informaciją:

– Bendrauti su jumis;
– Užsakymų įvertinimui dėl galimo pavojaus ar sukčiavimo;
– Atsižvelgiant į jūsų suteiktus leidimus, pateikdami informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis;
– Mes naudojame Įrenginio informaciją svetainės tobulinimui ir optimizavimui (pvz., analizuodami tai, kaip mūsų klientai naršo ir naudojasi Svetaine, ir vertindami mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

Jūsų asmens informacijos dalijimasis

Mes dalijamės jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad galėtume paprasčiau išanalizuoti gautus duomenis: mes naudojame “Google Analytics”, kad suprastume, kaip mūsų klientai naudojasi Svetaine – daugiau sužinoti apie tai, kaip “Google” naudoja jūsų asmeninę informaciją galite čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

Galiausiai mes taip pat galime dalytis jūsų asmenine informacija, laikydamiesi galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų tam, kad apgintume mūsų, kaip verslo subjekto, teises.

Elgsenos reklama

Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume jums pateikti tikslinius skelbimus arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų nuomone, gali būti jums įdomūs.

Jūsų teisės

Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su asmenine informacija, kurią mes turime, ir paprašyti ištaisyti, atnaujinti ar ištrinti jūsų asmeninę informaciją. Jei norėtumėte pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis naudodamiesi toliau pateikta kontaktine informacija.

Be to, jei esate europietis, mes atkreipiame jūsų dėmesį, kad galime apdoroti jūsų informaciją, kad įvykdytume sąlygas sutarčių su jumis, arba kitaip siekiant aukščiau išvardytų mūsų teisėtų verslo interesų. Be to, atminkite, kad jūsų informacija nebus perduota už Europos ribų.

Duomenų saugojimas

Kai pateikiate užsakymą per Svetainę, mes išsaugosime jūsų užsakymų informaciją savo įrašuose, išskyrus atvejus, kai jūs paprašysite mūsų ištrinti šią informaciją.

Pokyčiai

Mes galime bet kada atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume, pavyzdžiui, mūsų praktikos pakeitimus ar kitas teisines ar reguliavimo priežastis.

Susisiekite su mumis

Jei reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, jei turite klausimų, arba norėtumėte parašyti skundą, prašome į mus kreiptis el. paštu vapc@vapc.lt